Використання автоматичних відступів

Компонент текстового редактора KatePart підтримує декілька режимів автоматичного встановлення відступів для текстів у різних форматах. Ви можете обрати один з можливих режимів за допомогою меню ІнструментиВідступ. Модулі встановлення відступів забезпечують функціонування пункту меню ІнструментиВирівняти, за допомогою якого буде повторно встановлено відступи для позначених або поточного рядка. Таким чином, ви можете переобчислити всі відступи у документі, якщо виконаєте позначення всього тексту у документі, а потім скористаєтеся останнім пунктом меню.

Всі режими відступу використовують відповідні параметри, встановлені для активного документа.

Підказка

Ви можете встановлювати значення всіх змінних налаштування, зокрема тих зі змінних, які стосуються відступів, за допомогою налаштування Змінних документа і Типів файлів.

Можливі режим автоматичного відступу

Немає

Вибір цього пункту призведе до повного вимикання автоматичного відступу.

Звичайний

За використання цього режиму відступів програма зберігатиме у кожному наступному рядку відступ, який був у попередньому рядку, для всього вмісту цього рядка, окрім початкових пробілів. Ви можете скористатися цим режимом, разом з діями зі встановлення і скасування відступів, для створення відступів за вашим смаком.

C Style

Інструмент встановлення відступів для C-подібних мов програмування, таких як C++, C#, java, javascript тощо. Цей інструмент встановлення відступів не працюватиме з кодами скриптових мов, на зразок Perl або PHP.

Haskell

Інструмент додавання відступів для функціональної мови програмування Haskell.

Lilypond

Інструмент додавання відступів для нотних записів у позначеннях Lilypond.

Lisp

Інструмент додавання відступів для скриптової мови Lisp та її діалектів.

Python

Інструмент додавання відступів для скриптової мови Python.

Стиль XML

Інструмент додавання відступів для XML-подібних мов.