Автоматичне розбиття тексту на рядки

За допомогою цього пункту ви зможете наказати програмі виконати елементарне форматування тексту: текст буде розбито на рядки так, щоб довжина кожного з рядків, у яких присутні пробіли, не перевищувала встановленої максимальної кількості символів у рядку.

Щоб увімкнути або вимкнути цю можливість, позначте або зніміть позначку з пункту Статичне перенесення слів на сторінці редагування діалогового вікна налаштування програми.

Щоб встановити максимальну довжину рядка (максимальну кількість символів у рядку), скористайтеся пунктом Переносити слова на на сторінці Редагування діалогового вікна налаштування програми.

Якщо увімкнено таке розбиття, буде виконано такі дії:

  • Під час набору тексту редактор автоматично розриватиме рядок після останнього символу пробілу, якщо загальна кількість символів у рядку перевищить вказану максимальну довжину рядка.

  • Під час завантаження документа редактор розіб’є рядки тексту подібним же чином: у тексті не залишиться рядків, довжина яких перевищуватиме максимальну довжину рядка, якщо, звичайно, у цих рядках міститимуться пробіли, які надаватимуть можливість такого розбиття.

Примітка

У програмі поки що не передбачено встановлення окремого способу перенесення рядків для кожного з типів документів і вмикання або вимикання цієї можливості для окремого документа у програмі. Цей недолік буде виправлено у наступній версії KatePart.