Меню «Параметри» і «Довідка»

У Kate передбачено типові для KDE пункти меню Параметри і Довідка. Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з розділами щодо меню «Параметри» та меню «Довідка» підручника з основ роботи у KDE, окрім цих додаткових пунктів.

ПараметриТема кольорів

Скористатися іншою схемою кольорів із набору загальносистемних схем кольорів, керування яким можна здійснювати за допомогою модуля «Системних параметрів» Кольори.

ПараметриПоказати вкладки

Вкладки можна пересувати за допомогою перетягування із одночасним затисканням лівої кнопки миші, для них передбачено пункти дій контекстного меню для закриття документів, копіювання шляху до буфера обміну даними та відкриття теки документа у програмі для керування файлами. За допомогою кнопки Швидко відкрити можна без проблем перемикатися між документами. Натисніть кнопку (клацніть лівою кнопкою миші), щоб відкрити меню дій із пунктами з меню ПереглядРозділити перегляд.

ПараметриПоказувати шлях на смужці заголовка

Якщо позначено, буде показано повний шлях до активного документа. Якщо ж пункт не позначено, буде показано лише назву файла. Цей пункт корисний, якщо ви одночасно редагуєте декілька файлів із однаковою назвою, які розташовано у різних каталогах.