Перевірка XML

Daniel Naber

За допомогою цього додатка можна перевірити належний формат і коректність файлів XML.

За допомогою цього додатка можна перевірити коректність поточного файла. Список попереджень і помилок буде показано у нижній частині головного вікна Kate. Ви можете натиснути повідомлення про помилку, щоб перевести фокус програми на відповідне місце у тексті документа. Якщо у тексті документа є теґ «DOCTYPE» для перевірки документа на коректність буде використано саме вказаний цим теґом DTD. Пошук файла DTD буде проводитися відносно розташування файла поточного документа, тобто, якщо тим документа вказано як «DTD/xhtml1-transitional.dtd», а файл документа знаходиться за адресою /home/peter/test.xml, програма очікуватиме, що файл DTD знаходиться за адресою /home/peter/DTD/xhtml1-transitional.dtd. Додатком підтримується і зовнішні DTD, вказані за допомогою http-адреси.

Якщо у файлі не встановлено параметр doctype, файл буде перевірено на належне форматування.

Щоб дізнатися більше про перевірку XML, відвідайте офіційні сторінки W3C, присвячені XML.

Для виконання своїх завдань цей додаток викликає зовнішню програму xmllint, яка є частиною libxml2. Якщо цю програму у вашій системі не було встановлено належним чином, цей додаток не працюватиме.

Щоб завантажити цей додаток, відкрийте діалогове вікно налаштування Kate за допомогою пункту меню ПараметриНалаштувати Kate.... Після цього позначте пункт Перевірка XML на сторінці Програма/Додатки і закрийте діалогове вікно.

Структура меню

XMLПеревірити XML

За допомогою цього пункту меню можна запустити перевірку, яку було описано раніше.

Подяки

Авторські права на додаток до Kate «Перевірка XML» належать Daniel Naber , ©2002

Авторські права на документацію до додатка належать Daniel Naber, ©2002