Як отримати довідку

За допомогою Kate

Цей підручник

Відкриває докладну довідку з усіх команд меню, параметрів налаштування, інструментів, діалогових вікон, додатків тощо, а також вікна Kate редактора та різноманітних концепцій, використаних у цій програмі.

Натисніть клавішу F1 або скористайтеся пунктом меню ДовідкаПідручник з Kate, щоб переглянути цей підручник.

Довідка «Що це?»

За допомогою довідки «Що це?» можна негайно отримати довідку щодо призначення окремих елементів вікон графічного інтерфейсу програми, таких як кнопки та інші ділянок вікна.

Автори намагалися створити контекстну довідку до всіх елементів вікна, для яких вона має сенс. Ви, зокрема, зможете скористатися нею у діалоговому вікні налаштування, а також у багатьох інших вікнах.

Щоб задіяти довідку «Що це?», натисніть комбінацію клавіш Shift+F1 або скористайтеся пунктом меню ДовідкаЩо це?. Виконавши ці дії, ви увімкнете режим «Що це?»: вигляд вказівника миші зміниться на стрілочку зі знаком питання, ви зможете натиснути нею будь-який з елементів у вікні, щоб прочитати коротеньку довідку щодо цього елемента, якщо ця довідка доступна.

Кнопки «Довідка» у діалогових вікнах

У деяких з діалогових вікон є кнопки Довідка. Натискання таких кнопок призводить до запуску KHelpCenter і відкриття відповідної документації.

З вашими текстовими файлами

У Kate (ще) не передбачено ніяких засобів для читання пов’язаної з документом документації. Залежно від типу документа, який ви редагуєте, ви можете скористатися вбудованим емулятором термінала для перегляду відповідних сторінок довідки (man) UNIX® та документації info або Konqueror для перегляду іншої документації.

Статті щодо Kate

На домашній сторінці Kate наведено декілька статей та настанов щодо відомостей, які не належать до кола питань цього підручника.