Архіви

За допомогою цієї сторінки можна налаштувати деякі аспекти роботи з архівами у Krusader.

Допоміжний засіб введення-виведення krarc

Увімкнути підтримку запису: за допомогою цього пункту ви можете увімкнути запис файлів до архіву.

Застереження

Зворотним боком використання цієї можливості є небезпека того, що, якщо під час пересування архівів станеться вимикання живлення, файли може бути вилучено до додавання файлів до архіву. Пересування архівів до самих себе призведе до вилучення даних.

Робота з архівами

Навігація архівами як теками: якщо позначено, Krusader оброблятиме архіви прозоро і надаватиме вам можливість переглядати їхній вміст як теки; якщо ж пункт не буде позначено, Krusader намагатиметься викликати програму, яка відкриває архіви відповідного типу.

Дрібне налаштування
  • Перевіряти архів після пакування: за допомогою позначення цього пункту ви можете наказати програмі автоматично виконати перевірку щойно створеного архіву. Така перевірка підвищує безпеку зберігання даних, але збільшує час, потрібний на виконання дії з пакування.

  • Перевіряти архіви перед пакуванням: за допомогою позначення цього пункту ви можете наказати програмі автоматично виконати перевірку архіву до розпакування. Обробка пошкоджених архівів може призвести до аварійного завершення роботи програми, тому краще перевірити архів до розпакування.