Додаткові

За допомогою цієї сторінки можна змінити додаткові параметри, отже вам слід зважити ці зміни: зміна параметрів робить Krusader потужнішим та небезпечнішим інструментом.

Цю сторінку поділено на три частини:

Загальне
  • Автоматичне монтування файлових систем: за допомогою позначення цього пункту можна наказати Krusader намагатися змонтувати файлову систему перед її використанням. Наприклад, якщо ви натискаєте позначку каталогу /mnt/cdrom /mnt/cdrom вказано у файлі /etc/fstab як точку монтування), Krusader перевірить, чи змонтовано відповідну файлову систему. Якщо файлову систему не змонтовано, програма спробу змонтувати її, а потім увійти до неї, отже ви зможете бачити вміст вашого компакт-диска. Але зауважте, що Krusader НЕ буде демонтувати файлову систему після виходу з /mnt/cdrom.

  • Керування монтуванням не буде (де)монтувати наступні точки монтування:: якщо у вашій системі є файлові системи, які ви не бажаєте випадково демонтувати (або монтувати), введіть список точок монтування, окремі елементи якого слід розділяти комами (наприклад /, /boot, /tmp). Інструмент монтування не намагатиметься виконувати дії з монтування або демонтування цих файлових систем.

Підтвердження

Якщо пункти цього розділу буде позначено, Krusader запитуватиме вас щодо підтвердження виконання певних дій. Якщо ж пункти не буде позначено, відповідні дії виконуватимуться без попередження:

  • вилучення непорожніх каталогів

  • вилучення файлів

  • копіювання файлів

  • пересування файлів

Дрібне налаштування
  • Розмір кешу для піктограм: Krusader використовує кеш піктограм, отже у вас не буде потреби у перезавантаженні піктограм, які ви використовували раніше. Звичайно ж, зі зростанням об’єму вашого кешу у ньому зберігатиметься більше піктограм, що пришвидшить виконання дій, але збільшить споживання пам’яті програмою Krusader.

  • Аргументи для updatedb: визначає додаткові параметри для команди updatedb, докладніше про ці параметри можна дізнатися зі сторінок довідки (man).