Допомога Krusader

Тут описано способи, у які ви можете зробити внесок до проєкту Krusader. Існують речі, які слід зробити, але які ми не можемо зробити самі. Якщо ви маєте можливість допомогти, не вагайтеся і зв’яжіться з нами: всі програми з відкритим кодом потребують певної підтримки. Будь ласка, зверніться до посилання для фінансової підтримки нашої сторінки внесків, щоб отримати найсвіжіші відомості. Дякуємо!

Щоб отримати обліковий запис учасника розробки і надсилати ваші зміни до коду Krusader власноруч, вам слід виконати настанови з цієї сторінки. Деякі корисні поради з використання Git KDE можна знайти тут. Варто також використовувати систему рецензування для нетривіальних латок.

Документація

Нам потрібна допомога (шукаємо спеціалістів з документування) для підтримки документації з Krusader у актуальному стані. Чернетки опису нових можливостей створюють розробники у списку листування krusader-devel, але нам потрібні редактори, які додаватимуть цю інформацію до підручника. Перевіркою роботи нових можливостей редактори можуть надати цінну інформацію розробникам для покращення нових можливостей програми!

Додатки Krusader

Будь ласка, вивантажуйте ваші улюблені додатки на store.kde.org, щоб інші учасники спільноти Krusader могли ними скористатися. Можливо, ваші додатки буде включено до типового пакунка Krusader у наступному випуску програми :-))

Поширення відомостей щодо Krusader

Якщо ви бажаєте, щоб про Krusader дізналися інші, напишіть статтю або огляд у мережевому або паперовому виданні. Порадьте вашим друзям спробувати Krusader. Беріть участь у форумах і допомагайте іншим учасникам спільноти.

Переклад графічного інтерфейсу

Krusader перекладено багатьма мовами, але іноді переклад потребує оновлення, крім того, ми завжди будемо раді новим перекладам програми. Якщо ви бажаєте перекласти повідомлення графічного інтерфейсу Krusader, будь ласка, зв’яжіться з командою перекладу KDE вашою мовою.

Переклад документації

Якщо ви бажаєте перекласти цю документацію до Krusader, будь ласка, зв’яжіться з командою перекладу KDE вашою мовою.

Фінансова допомога

Загалом кажучи, ми не розраховували на грошову підтримку, але користувачі питали нас про спосіб, у який можна надати фінансову підтримку проєкту. Krusader же був і завжди буде вільною програмою, що поширюється за умов дотримання GNU Public License.

Пакування

Нам завжди знадобляться супровідники пакунків для різних дистрибутивів з rpm, deb тощо. Ми вітатимемо будь-яку допомогу.

Відгуки користувачів порту для Mac® OS Krusader

Існує порт на Mac® OS-X, створений за допомогою macprots.org. Супровідником порту був Jonas Bähr, будь-які відгуки будуть зустрінуті з радістю.

ЧаП

Якщо ви маєте питання, відповіді на яке немає у ЧаП, ми раді були б його побачити.

Оцініть Krusader

На деяких вебсайтах, зокрема freshmeat.net або linux-apps.com, ви можете проголосувати за програму. Якщо вам подобається Krusader, відкрийте один з цих сайтів і проголосуйте за Krusader. Дякуємо.

Інше

Відгуки, Звіти про вади, латки тощо завжди будуть зустрінуті з радістю! Сила проєктів з відкритим кодом полягає у безпосередній роботі з користувачами.