Звідки взяти Krusader?

Найсвіжіші відомості щодо Krusader можна знайти на вебсайті Krusader.

Отримання Krusader

Рекомендуємо вам скористатися пакунком Krusader, який постачається разом з вашим дистрибутивом. Перевірити наявність подібного пакунка можна за допомогою чудового ресурсу — Distrowatch.com. Якщо пакунка для Krusader у вашому дистрибутиві немає, будь ласка, зв’яжіться з творцями вашого дистрибутива і попросіть їх створити пакунок Krusader.

Найсвіжішу версію програми, а також старіші версії можна знайти на сторінці отримання Krusader та на дзеркалах Sourceforge (застарілі пакунки). У сховищі ви знайдете архіви з кодами програми, пакунки RPM і DEB до дистрибутивів, якими користуються учасники Krusader-Krew і пакунки зібрані користувачами Krusader та іншими командами.

Дистрибутиви, які містять пакунок Krusader:

Для встановлення Krusader скористайтеся інструментами, передбаченими у вашому дистрибутиві. Можливо, для цього вам знадобиться з’єднання з інтернетом, якщо пакунка Krusader немає на компакт-диску або DVD дистрибутива. Ймовірно, існують і інші дистрибутиви, у яких ви знайдете пакунок Krusader. Якщо вам відомі такі дистрибутиви, повідомте нам про них, щоб ми могли додати записи про них до нашого списку дистрибутивів.

Інше

  • Пакунки txz для Slackware® можна знайти у сховищах пакунків Slackware.

  • Існує порт програми на Mac® OS-X.

Пошукові рушії

  • Крім того, ви можете знайти пакунки у сховищах програмного забезпечення Linux®, зокрема freshmeat.net.

  • Якщо вам не вдалося знайти пакунок для вашого дистрибутива, ми рекомендуємо вам пошукати їх за допомогою rpmfind, rpmpbone або rpmseek.

Якщо вам подобається Krusader, ми були б вдячні, якщо б ви відвідали один з цих сайтів і надали схвальну оцінку програмі.

Якщо знайти пакунок все ж не вдається, виконайте настанови зі збирання Krusader з початкових кодів. У цих настановах описано процедуру настільки докладно, що навіть недосвідчені користувачі зможуть зібрати програму без проблем.

Нумерація версій

З часу Krusader-1.60.0 використовується нова схема нумерації

  • Перша цифра — основна версія

  • Другий набір цифр — відсоткове значення завершеності реалізації можливостей основної версії

  • Третій набір цифр — версія з виправленням вад.

Зокрема, випуск Krusader-1.60.0 означає, що розробники вважають, що Krusader готовий приблизно на 60% за списком запланованих можливостей для версій 1.x.x. Випуски аж до 2.4.x було призначено для KDE 4.x. Випуски 2.5.x призначено для KDE Frameworks5. Сподіваємося, тепер система нумерування зрозуміла для вас.

Стабільна версія

krusader-x.xx.tar.gz

Примітка

Krusader випущено за умов дотримання GNU General Public License (GPL). Це означає, що ПРОГРАМА ПОШИРЮЄТЬСЯ «ЯК Є», БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, навіть якщо її випуск проголошується авторами стабільним.

Версія, що розробляється (бета-випуск)

krusader-x.xx-betax.tar.gz

Перед випуском кожної стабільної версії ми випускаємо принаймні одну експериментальну версію, щоб виявити та виправити вади.

Застереження

Такі випуски є бета-випусками і, ймовірно, містять певні вади.

Примітка

Якщо ви користуєтеся експериментальною версією або версією з Git, ймовірно, що найсвіжіші нові можливості програми ще не описано у «Підручнику з Krusader». Будь ласка, ознайомтеся з вмістом файла ChangeLog у мережі або у кодах Krusader, щоб дізнатися більше про нові можливості. Короткий опис можна знайти у файлі NEWS у мережі або архіві з кодами Krusader. Ми завжди будемо раді відгукам користувачів і звітам про помилки!

У бета-випусків 3 мети:

  • Зупинити додавання нових можливостей до випуску стабільної версії і зосередитися на виправленні вад. Нові можливості буде додано лише після випуску стабільної версії.

  • Зібрати відгуки від користувачів Krusader, щоб виправити можливі вади у програмі.

  • Надати перекладачам час на оновлення перекладів майбутнього стабільного випуску.

Git

У нашому сховищі кодів програми використовується Git. Крім того, ви можете переглянути вміст сховища Git.

Щоб отримати найсвіжішу версію Krusader 2.x від розробників для KDE Frameworks5 з Git виконайте команду:

$ git clone git://anongit.kde.org/krusader

Старіші випуски

Якщо ви шукаєте старіші випуски, рекомендуємо вам скористатися дзеркалами Sourceforge, доступ до яких можна отримати зі сторінки нашого проєкту.