Обчислення зайнятого місця

Існує два способи обчислення місця, зайнятого на диску файлами/каталогами.

  • Натисніть налаштоване вами клавіатурне скорочення для дії Обчислення зайнятого місця на пункті каталогу, що перебуває під курсором, щоб негайно дізнатися про об’єм, який займає вміст каталогу на диску.

  • Щоб наказати програмі обчислити об’єм дискового простору, зайнятий вибраними файлами і каталогами активної панелі, скористайтесь пунктом меню РедагуванняОбчислення зайнятого місця . Після нетривалої затримки програма покаже діалогове вікно з даними про загальний обчислений об’єм і кількість файлів і каталогів, які ви позначили. Дані про об’єм, використаний кожним з позначених каталогів, буде показано так, наче користувач натиснув налаштовану ним комбінацію клавіш на цих позначених каталогах. Якщо на активній панелі показано вміст архіву, числові дані відповідатимуть розпакованому розміру позначених файлів та каталогів, а не її стиснутому розміру. Після обчислення об’єму стан позначення буде перемкнуто, а курсор пересунеться на один крок нижче.

Передбачено підтримку обчислення зайнятого місця на віддалених файлових системах.

Примітка

Виконання цієї дії для дуже об’ємних файлових систем (які складаються з тисяч файлів) може бути досить тривалим. Ви будь-коли можете скасувати процедуру обчислення натисканням кнопки Скасувати.