Основний робочий простір

Опис

У головній робочій області вікна програми типово засіб вибору панелі перегляду розташовано ліворуч, а панель перегляду даних — праворуч.

Як і завжди, смужку меню і панель інструментів програми розташовано у верхній частині вікна, а смужку стану — у нижній.

Оскільки засіб вибору панелі перегляду та панель скриптів є бічними панелями, їх можна пересунути до іншої частини вікна, зробити рухомими або приховати. Щоб наказати програмі показати приховану бічну панель, скористайтеся пунктом меню ПараметриБічні панелі.

Вибір панелі перегляду

За допомогою засобу вибору панелі перегляду ви можете вибрати зі списку панелей перегляду панель перегляду, яку буде показано у основній області показу даних.

Панелі перегляду, для зручності, зібрано у групи: Редактори, Перегляди, Виконання та Звіти:

  • У групі «Редактори» містяться пункти редакторів, за допомогою яких ви можете визначити і запланувати ваш проєкт.

  • У групі «Перегляди» зібрано пункти переглядів, які використовуються для інспектування вашого проєкту.

  • У групі «Виконання» ви побачите пункти панелей перегляду, які особливо корисні під час виконання вашого проєкту.

  • У групі «Звіти» зібрано панелі для створення звітів.

Пункти панелей перегляду можна пересувати у межах категорії або між категоріями, а також додавати їх на панель засобу вибору перегляду та вилучати їх з неї.

Вибір розкладу

За допомогою засобу вибору розкладу ви можете вибрати розклад, дані якого має бути показано на усіх панелях перегляду (наприклад, перегляд діаграми Ґанта). Завдання, які не було заплановано у межах вибраного розкладу, зазвичай, не буде показано на жодній з панелей перегляду. (Звичайно ж, їх буде показано у редакторах.)

Смужка стану

На смужці стану буде показано повідомлення та дані щодо поступу виконання завдань. Найпомітнішим записом на смужці стану є запис поточного показаного розкладу. Зауважте, що для більшості панелей перегляду у категорії Перегляди показані відомості залежать від вибраного розкладу. Якщо проєкт не заплановано (Не заплановано), більшість панелей перегляду буде порожньою.