Розділ 2. Як грати

Головне вікно Bovo

Мета:

Викласти п’ять ваших позначок у неперервному рядку вертикально, горизонтально або по діагоналі.

Після першого запуску Bovo почне роботу у режимі демонстрації, якому два комп’ютерних гравці змагатимуться один з одним. Ви у будь-який час можете розпочати нову гру за допомогою кнопки Створити, розташованої на панелі інструментів, пункту меню ГраСтворити або за допомогою типового клавіатурного скорочення Ctrl+N.

Примітка:

Оскільки гравець, який ходить першим, завжди має перевагу на гравцем, який ходить другим, Bovo буде міняти гравця, який розпочинає гру.

Якщо ви ходите першим (першою), почніть гру з викладання вашої позначки у будь-якому місці ігрової дошки. Якщо ви ходите другим (другою), зачекайте доки перший гравець викладе свою позначку, а потім викладіть власну. Ви можете викласти свою позначку будь-де на дошці, якщо місце, куди ви маєте намір викласти позначку ще не зайняте іншою ігровою позначкою (не має значення, чи це ваша позначка, чи позначка вашого суперника).

Вам слід викладати свої позначки так, щоб запобігти створенню вашим суперником неперервного рядка з п’яти позначок у вертикальному, горизонтальному або діагональному напрямку. Ви у свою чергу маєте намагатися утворити неперервний рядок з ваших власних позначок у вертикальному, горизонтальному або діагональному напрямку. Той з суперників, хто першим (першою) зможе досягти цієї мети, виграє раунд.