Hoofdstuk 9. Dankbetuigingen en licentie

Kopete: copyright 2001-2007, Kopete-ontwikkelaars

Op- of aanmerkingen over de vertalingen van de toepassing en haar documentatie kunt u melden op http://www.kde.nl/bugs.

Dit document is vertaald in het Nederlands door Rinse de Vries.

Dit document is vertaald in het Nederlands door Alexander S. Koning.

Dit document is vertaald in het Nederlands door Freek de Kruijf.

Dit document is vertaald in het Nederlands door Ronald Stroethoff.

Deze documentatie valt onder de bepalingen van de GNU vrije-documentatie-licentie.

Deze toepassing valt onder de bepalingen van de GNU General Public License.

Het team

Huidige ontwikkelaarsteam

  • Pali Rohár (pali.rohar at gmail com): ontwikkelaar en onderhouder

  • Duncan Mac-Vicar Prett (duncan at kde org): oorspronkelijke auteur, ontwikkelaar en projectleider

  • Till Gerken (till at tantalo net): ontwikkelaar, onderhoud van Jabber

  • Olivier Goffart (ogoffart at tiscalinet be): hoofdontwikkelaar, onderhoud van de WLM-plug-in

  • Andy Goossens (andygoossens at telenet be): ontwikkelaar

  • Grzegorz Jaskiewicz (gregj at pointblue com pl): ontwikkelaar, onderhoud van Gadu-gadu-plug-in

  • Jason Keirstead (jason at keirstead org): ontwikkelaar

  • Matt Rogers (mattr at kde org): hoofdontwikkelaar, onderhouder van AIM en ICQ plug-in

  • Richard Smith (lilachaze at hotmail com): ontwikkelaar, UI-onderhouder

  • Will Stephenson (lists at stevello free-online co uk): ontwikkelaar, pictogrammen, plug-ins, auteur van de handleiding

  • Michel Hermier (michel.hermier at wanadoo fr): IRC-plug-in-onderhouder

  • Andre Duffeck (andre at duffeck de): Ontwikkelaar: ontwerper, Yahoo plug-in-onderhouder

  • Michaël Larouche (michael.larouche at kdemail net): Ontwikkelaar, WLM, Chat Window.

Voorgaande ontwikkelaars (Galerij de Groten van Kopete)

Deze personen hebben in het verleden meegewerkt aan Kopete. Neem geen contact met ze op voor vragen over Kopete, aangezien ze niet langer aan dit project verbonden zijn. We zijn hun eeuwig dankbaar voor hun bijdragen.

  • Christopher TenHarmsel (tenharmsel at users sourceforge net) Ontwikkelaar, Oscar-hacker

  • Ryan Cumming (ryan at kde org): kernontwikkelaar

  • Richard Stellingwerff (remenic at linuxfromscratch org): ontwikkelaar

  • Hendrik vom Lehn (hennevl at hennevl de): ontwikkelaar

  • Stefan Gehn (sgehn at gmx net): ontwikkelaar

  • Robert Gogolok (robertgogolock at gmx de): ontwikkelaar

  • Nick Betcher (nbetcher at kde org): oorspronkelijke auteur van de plug-ins voor ICQ, AIM en IRC

  • Daniel Stone (dstone at kde org): oorspronkelijke auteur van de Jabber-plug-in

  • James Grant (topace at lightbox org): ontwikkelaar, auteur van importplug-in

  • Zack Rusin (zack at kde org): ontwikkelaar, voormalige auteur van de Gadu-gadu-plug-in

  • Gav Wood (gav at kde org): auteur van de WinPopup-plug-in

  • Martijn Klingens (klingens at kde org): ontwikkelaar, WLM-hacker

Documentatie

Documentatie copyright 2003,2004,2005 Will Stephenson (lists at stevello free-online co uk), copyright 2005 Matt Rogers (mattr at kde org), copyright 2005,2006 Michaël Larouche (michael.larouche at kdemail net).